تبلیغات
نوشته های یك دانش آموز ... - ‎ علم الهدی: مسوولان رسما جلوی سینما رفتن مردم در ماه رمضان را بگیرند
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
نوشته های یك دانش آموز ...
در كنار هم برای فردایی بهتر ...

 

ایسنا: امام‌جمعه مشهد با انتقاد نسبت به برنامه اکران شبانه فیلم‌ها در ماه رمضان در برخی سینماها، گفت: مگر سینما کنترل ندارد که مردم به‌جای توجه به خدا، دعا، مناجات و ارتباط با خدا در ماه مبارک رمضان، از اذان مغرب تا اذان صبح فیلم نگاه کنند؟


‎ 
علم الهدی، در نماز جمعه این هفته مشهد، گفت: بنده از مسوولان می‌خواهم که در این شهر، رسما جلوی این کار را بگیرند، مگر انجمن سینمایی، قیم مردم است؟ مردم در این ماه باید دعا و مناجات کنند، آن وقت سرگرمی درست کرده‌اند که مردم به خدا و قرآن توجه نکنند.


خوب!عالیه! این هم نظر آقای علم الهدی ! مثل همیشه تند روی می كنید حضرت آقا!نظرتون چیه مملكت و تعطیل كنیم و فقط عبادت كنیم ؟اصلا می خواین همه بشینن دعا كنن ؟یا دوست دارین مثل همیشه هنر شریف تصویری را به خاطر تاثیر گذاری بیشتر از حرف های شما بر روی مردم تعطیل كنیم ؟آیا مردم نیاز به تفریح ندارند؟آیا تهیه كننده فیلم پولشو از خزانه آورده ؟وای بر شما ....
درباره وبلاگ
همیشه دوست داشتم اظهار نظراتم را برای دیگران بیان كنم ! و امروز آرزوی من محقق شده است ... به راحتی می توانم بگویم چه چیز را خوب می دانم و چه را بد ! چه كاری را می كنم یا چه كاری را نمی كنم و ... این وبلاگ جایی است برای درد و دل پس تا می توانی بگو زیرا جایی بهتر از این برای گفتن غم ها و غصه ها ، شادمانی ها و ... نداری !
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا