تبلیغات
نوشته های یك دانش آموز ... - نقدی بر فیلم های جدید ...
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
نوشته های یك دانش آموز ...
در كنار هم برای فردایی بهتر ...
محمدرضا چهارشنبه 6 مرداد 1389 نظرات ()

آقای کارگردانی که توی فیلمها و سریال هایی که میسازی میای چهره شهرستانی ها رو مضحک و هالو و پَپو نشون میدی ای تف توی غیرتت…! توی غیرت نداشته ات…!

 

آقای فیلم نامه نویسی که شهرستانی های توی فیلمنامه سریالت فقط باید لهجه غلیظ ترکی یا مشهدی یا یزدی یا… داشته باشن و همیشه کارای مسخره بکنن و حرفای مسخره بزنن و بیننده رو بخندونن تف به معرفتت…معرفت نداشته ات…!  


اقای انیمیشن سازی که دکتر مهندسای فیلمات همه تهرونی هستن و بدبخت بیچاره های فیلمت که هیچی نمیفهمن همه گرگانی و همدانی و لر هستن تف به شرفت…شرف نداشته ات…!


آقا من مخلص همه تهرونی ها هستم… والله جز مهمون نوازی و فهم و شعور و معرفت از اکثرشون هیچی ندیدم اما ما شهرستانی ها هم غرور داریم…! مُد شده هر کارگردان تلویزیونی که میاد سریال درست کنه برای نمک فیلمش دو سه نفر از بازیکن ها رو لباس شهرستانی تنشون میکنه و فهم و شعورشون رو اندازه مرغ پخته نشون میده…! چرا باید یه بچه تهرونی توی سریال فاصله ها یه بچه شهرستانی رو دست بندازه و بگه دیوید بکهام خواننده هست و اون بچه شهرستانی هم عین گاو سرش رو تکون بده قبول کنه…! هی هر روز دستش بندازه و سرش رو کلاه بذاره و اب از اب تکون نخوره…! 


آقا توی این سریال ها هرچی بدسلیقگی و نفهمی و بی ادبی و بد پوشی و مسخرگی و لودگی و بیشعوری هست میچسبونن به شهرستانی ها و هر چی خوشگلی و خوش تیپی و مردرندی و فهم و شعور و لوندی و موی ژل زده و چشم ابی و لب قلوه ای و دماغ سربالاست مال تهرونیاست…! توهین به قومیت ها فقط لطیفه ساختن برای اونها نیست…! انصاف داشته باشید تو رو خدا…! 


نوشته مسعود مشهدی
درباره وبلاگ
همیشه دوست داشتم اظهار نظراتم را برای دیگران بیان كنم ! و امروز آرزوی من محقق شده است ... به راحتی می توانم بگویم چه چیز را خوب می دانم و چه را بد ! چه كاری را می كنم یا چه كاری را نمی كنم و ... این وبلاگ جایی است برای درد و دل پس تا می توانی بگو زیرا جایی بهتر از این برای گفتن غم ها و غصه ها ، شادمانی ها و ... نداری !
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا